kalkulačky, kalkulátory

Solární kalkulačka Pocket - kapesní s krytem
€ 2,72
(3,29 s DPH)
Praktická kapesní kalkulačka s paměťovou funkcí a duálním napájením. Ideální pomocník na cestách, vhodný pro základní matematické výpočty. Přehledný klasický 8mi místný LCD displej. Bateriový a solární provoz, automatické vypínání, ochranný kryt.
UN.CPocket
Solární kalkulačka Desktop - stolní
€ 3,54
(4,29 s DPH)
Středně velký stolní kalkulačka s paměťovou funkcí a velkým 10ti místným displejem. Vhodná pro základní matematické výpočty. Bateriový a solární provoz, automatické vypínání.
UN.CDesk
Solární kalkulačka Office - stolní
€ 5,02
(6,07 s DPH)
Středně velký stolní kalkulačka s funkcí paměti, výpočet marže (MARGIN) a daní (TAX). Vhodný pro kancelářské použití. Sklopný přehledný 12ti místný LCD displej. Bateriový a solární provoz, automatické vypínání.
UN.COffice
Solární kalkulačka Office Plus - stolní
€ 6,61
(8,00 s DPH)
Velká stolní kalkulačka s funkcí paměti, zaokrouhlení, desetinných míst, výpočet marže (MARGIN)a daní (TAX). Vhodný pro kancelářské použití. Sklopný přehledný klasický 12-ti místný LCD displej. Bateriový a solární provoz, automatické vypínání.
UN.COfficePlus
Kalkulačka Casio FX 82 MS 2E - školní vědecká
€ 12,52
(15,14 s DPH)
Školní kalkulátor Casio s 2-řádkovým displejem, 240 funkcemi, dvourozměrnou statistikou a bateriovým napájením. Doporučeno k maturitě.
CS.FX-82MS2E
1-5 |5